Category Archives: News

Passion: tik-tak.

Në fakt, ju jeni me siguri të gjitha shumë të vetëdijshëm se çfarë është si një javë të tërë që çon deri në derbi ditë. 21 Derbi Milani ka qenë gjithmonë një rast i zjarrtë Miqësitë janë të ndarë si besnikëri klubit të marrë përsipër dhe këtu, talkSPORT.com shikon rivalitetet në futboll, nga Londra në Liverpool, Manchester në Milano dhe më tej – duke u fokusuar vetëm në derbi lokal – dhe vlerëson ato nga pasioni dhe egërsi, të gjitha duke injoruar idiots fundit që zgjedhin të rrënojnë atë për të gjithë.

Të derbies më të mëdha jo-lokale në Futboll Futboll Lajmet e fundit Liv-Ley Stuff Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital Jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham : koment live stream dhe konfirmuar ekipet Jetojnë në TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit epokë të re Ole Gunnar Solskjaer e Shoqatës së futbollit njofton Mark Billingham si ri i veprimit ekzekutiv marrë Premier League menaxherët e përgatitur për të marrë ekipet jashtë fushës në rastet e racizmit ‘ai është bërë pak e tij “Ish-shefi i Scotland thotë se ai do të japë, Adam Johnson një” shans të dytë “të jetojnë në talkSPORT West Ham vs Everton: koment të veçantë, koha e kick-off dhe lajme ekipi Goditje Celtic yll Tierney një dëmtim dyshim për Rangers lojë këndoj atë Mëso fjalë për këngën Manchester Unitedit Ole Gunnar Solskjaer së fundi Arsenal boss d elivers lajme të mira në lidhje me Denis Suarez 21 20) Partizan Belgrade v Yllit të Kuq të Beogradit: Famous për dhunën maskuar si pasion futbollit – Të dy klubet janë formuar si pasojë e Luftës së Dytë Botërore, me Partizani përfaqësojnë ushtrinë dhe Red Star policia. Continue reading Passion: tik-tak.